Будівництво будинків з цегли: надійність і довговічність

Будівництво будинків з цегли: надійність і довговічністьБудівництво будинків з цегли – один з найпоширеніших способів зведення власного житла. І якщо дерев’яні будови з’являються частіше на заміських ділянках, то будівництво будинків з цегли однаково популярно і в місті, і за його межами.

Цегла володіє рядом характеристик, які виділяють її серед інших матеріалів. Вона морозостійка, володіє непоганими показниками теплопровідності. Будівництво будинків з цеглини завжди розраховане на довгий термін служби, такі споруди можуть стояти десятиліттями, не втрачаючи своєї надійності.

Будівництво будинків з цегли відповідає і вимогам безпеки – цей матеріал не горить і не плавиться під впливом вогню, причому для досягнення такого ефекту не вимагається ніяких додаткових покриттів або захисних просочень. Крім всього іншого, цегла не гниє, а це теж безперечний плюс в порівнянні, наприклад, із звичайним деревом. Тому будівництво будинків з цегли вважається одним з найнадійніших і довговічніших видів робіт.

Не варто забувати і ще про один важливий момент: будівництво будинків з цегли дозволяє створити об’єкти будь-якого стилю, форми і складності. Цегла дозволяє не тільки виконати будь-яку зовнішню обробку, але і обійтися без неї – цей матеріал сам по собі дозволяє створити красивий фасад будівлі, а чергуючи цеглу різного кольору, можна викласти будь-які малюнки і узори на стінах.

Ще одна причина, по якій будівництво будинків з цегли користується такою популярністю у нас в країні – це наявність великої кількості фахівців в цій області. Якщо, наприклад, за проект будинку з оциліндрованої колоди візьметься не всяка організація, то з цеглою готовий працювати практично будь-який підрядник. Існують навіть цілі династії фахівців по будівництву з цегли.

Звичайно, будівництво будинків з цегли має і свої недоліки. Наприклад, вартість матеріалу досить висока, а процес зведення будинку може затягнутися надовго. Крім того, приміщення повинні добре обігріватися, оскільки цегляні будови швидко остигають.