Натяжні стелі: створіть мрію у себе над головою

Натяжні стеліНатяжні стелі змінили наші офіси і квартири, перетворивши смутну одноманітність на світ фантазій.  Їх гладка поверхня без єдиної вади екологічна, декоративна, водонепроникна. Натяжні стелі ефективно змінять простір приміщень. Вони не зобов’язані бути єдиною площиною. Різноманітність форм, палітра кольорів, багатство фактур не дасть занудьгувати оку.

Якщо ви хочете спроектувати незвичайне, ефектне приміщення, вам знадобиться, до речі, фотодрук на ваших натяжних стелях. Будь-яке рішення простору при загальній елегантності дозволяють виконати натяжні стелі. Установка натяжних стель приховає всі недоліки первинної поверхні, натяжні стелі вирішать проблеми неякісних стельових покриттів. Вітчизняні натяжні стелі забезпечать прекрасну якість при значно нижчій ціні.

Монтаж натяжних стель не вимагає істотної попередньої підготовки і проходить достатньо швидко. Необхідно наперед продумати системи вентиляції, охоронної і пожежної сигналізації, проводку для освітлення — тоді всі зайві елементи приховає полотно. При достатньо великих приміщеннях краще використовувати безшовні стелі, це і надійніше, і естетичніше. Безшовні варіанти, як і звичайні натяжні стелі зменшать висоту приміщення всього на 2-3 см. Поступове зниження цін розширило географію використання натяжних стель, сьогодні їх можна зустріти не тільки в крупних мегаполісах, але і в невеликих населених пунктах.

Використання натяжних стель може дозволити добитися різних візуальних ефектів в приміщеннях. Так, глянсові натяжні стелі розширюють простір як дзеркало. Матові варіанти стелі створюють стриманий, спокійний інтер’єр, а сатинові стелі дають відчуття домашнього затишку. Прості варіанти недорого коштують, легко вмонтовуються, не вимагають особливого відходу. Якщо ви романтичні, виберіть для стелі зоряне небо, і насолоджуйтеся просторами космосу у себе вдома. Для авторського інтер’єру потрібен фотодрук на натяжних стелях, що дозволяє самому створювати картини на стелі.

Замовити можна і бюджетний варіант — вітчизняні натяжні стелі. При повному збереженні якості, вітчизняні натяжні стелі обходяться дешевше.