Покупка дверей, замовлення дверей

«Елітні» двері
«Елітні» двері

Зіткнувшись з необхідністю підбору міжкімнатних або вхідних дверей, відразу ж потрібно визначитися з функціональною складовою процесу експлуатації. І річ навіть не в тому, що можна істотно переплатити за непотрібні властивості, тут все залежить від конкретного випадку. І іноді навіть зовнішні петлі не можна зрізати без використання досить галасливого устаткування.

Тому, перш ніж купити двері, варто врахувати всі присутні чинники. Для вхідних дверей – це може бути навіть наявність тамбура на сходовій клітці, для міжкімнатних – завантаженість стіни, вздовж якої відкриватимуться майбутні двері. Виходить, що некоректно розрахована позиція меблів – сприятиме неповному відкриттю дверного полотна, а у випадку з вхідними дверима, закрившись в тамбурі від поглядів сусідів, зловмисник може спокійнісінько займатися своїми справами. Виходить, що навіть імпортні двері виявляються не набагато ефективнішими продукції регіонального виробника.

Що стосується міжкімнатних, то дуже уважно варто віднестися до природних властивостей (гігроскопічність, вага) дверей з масиву (особливо шпонованих), адже навіть тверді породи деревини в умовах високої вологості, здатні накопичувати вологу. Як наслідок – відбувається зміна геометрії дверного полотна, руйнуються місця кріплення фурнітури.

Прийнятною альтернативою фабричним виробам, прийнято рахувати міжкімнатні двері на замовлення. Адже конкретний договір на надання послуг, виключає можливі неточності самостійних вимірів і монтажу.

Про доцільність індивідуального проекту дверей квартири (будинку), говорить і той факт, що багато компаній пропонують на вибір різні варіанти фурнітури для одного і того ж типу дверного полотна.