Покупка облицювальної плитки

«Фартух» з облицювальної плитки для кухні
«Фартух» з облицювальної плитки для кухні

Як не помилитися у виборі облицювальної плитки серед сотень виробників? Найбільшою популярністю сьогодні користуються іспанські майстри, які зуміли втілити в життя нестандартні підходи і створити приголомшливу структуру матеріалу.

Продукція Porcelanite Dos відрізняється підвищеною водостійкістю, яка необхідна для облицьовування приміщень з підвищеною вологістю і фасадів будівель. Нерівномірне фарбування і шорсткість додають особливий шарм виробам. Неординарна іспанська Porcelanosa (від 2000руб./кв. м.) і стильна італійська Fap Ceramiche по праву займають передові позиції серед провідних світових виробників.

Лідером по виробництву керамічних виробів вважається Італія, виробники є законодавцями моди, задають тон і правила. Секрети їх виготовлення запозичені в давньому Єгипті. Саме італійцю Робіа належить винахід майоліки. Ці вироби екологічні, стійкі до забруднення, естетичні, ціни коливаються в межах 1500 руб./ кв.м.

Російська плитка досить успішно конкурує з продукцією провідних світових виробників, тут застосовуються найсучасніші технології, імпортне устаткування. Фахівці проходять навчання за кордоном. Успішно розвиваються сумісні компанії, які виготовляють ті ж найгучніші колекції. Брендом Italon стала плитка з керамограніта, що включає близько 20 колекцій, ціна за 1 кв.м. починається вже з 600 руб. З фото плитки відомих колекцій можна ознайомитися в докладних каталогах від виробника.

Польський виробник також достатньо популярний на вітчизняному ринку. У країні випускаються вироби житлового, суспільного і комерційного призначення з прекрасними експлуатаційними характеристиками. Компанія Ceramika Paradyz поставляє свій товар на зовнішній ринок, колірна гамма виконана в спокійних природних тонах, ненав’язливо передаючи красу натурального каменя або теплоту деревини. Дивно, але ціни не «кусаються». Облицювальну плитку можна придбати від 800руб./кв. м.