Чим утеплити стіни будинку (Про утеплення фасаду)

Чим утеплити стіни будинкуБудинок, милий будинок. У ньому завжди тепло і затишно. Хоча… Буває, встаєш вранці, коли тільки сонечко показує свої перші промені, і відчуваєш тепло свого будинку, відчуваєш як тобі добре. А буває і по-іншому.

Не багатьом вдається насолодитися теплом. Не всі встають вранці і відчувають в будинку те тепло, яке відчували під ковдрою. Чому? Можливо, пора утепляти стіни свого житла. «Чому саме стіни», — запитаєте ви. «Тому, що стіни втрачають в середньому близько сорока п’яти відсотків тепла за добу», — відповімо Вам. А це багато. Дуже.

Ха. Можна поставити обігрівачі і насолоджуватися теплом цілу добу. Ви здорові? Хто залишає включеним обігрівач вночі безперервно? Так Ви в перший же тиждень згорите в своєму будинку з «супер обігрівачами». Так справи не робляться. Треба сісти і подумати, порахувати свої кошти, які йдуть на обігрів будинку. Отже, почнемо.

Ми не будемо вам зараз підраховувати гроші, які витрачені і будуть витрачені на електроенергію через обігрівачів, але скажу лише те, що Ваші гроші за утеплення стін окупляться.

Як же утеплити стіни? Стіни утепляються старим добрим способом — монтуванням теплоізоляції фасаду. Потім цю всю справу штукатурять. Багато будинків страждають від недоліку тепла, адже вони не достатньо утеплені. Їх можна утеплити наступним способом: ми беремо з вами плити, що утеплюють на які нанесемо клей (розчин) і закріпимо до спеціальної конструкції, яка захищатиме стіни від утеплювача. Я ще раз повторю: краще раз зробити, ніж все життя маятися, топити печі, переставляти обігрівачі з місця на місце. Продовжимо: на всю цю справу ми наноситимемо штукатурку. Вона вважатиметься у нас головною, основною. Після цих робіт ми з Вами працюватимемо над декором. Тут ми вам не порадник, працюйте так, як Ви хочете.

Плитку утеплювача краще звичайно використовувати кам’яну (жартую, з вати кам’яної), компанії Rockwool. Ця плитка працює так, як не працює інша. Вона довговічна і має сертифікат якості. Просто народжена ця плитка, щоб працювати в даній системі і все тут.

За рахунок міцного шару зовні і м’якого всередині, плитка компанії Rockwool одержала визнання не тільки в нашій країні. Робота цієї плитки відрізняється довшим збереженням стін, тепло залишається усередині приміщення і зовсім не виходить назовні, що дає максимум плюсів і мінімум мінусів. Ви ніколи не випробуєте такого задоволення від знаходження вдома, якщо не використовуєте цю систему утеплення. Працюючи цілу добу, дана плитка не дає ніяких промахів. Не відбувається накопичення вологи на стінах і немає конденсату. Ви можете не тільки фантазувати над тим, як краще всього облаштувати зовнішній вигляд Вашого будинку, але і втілити свої мрії в життя.

При виготовленні плитки використовуються найнатуральніші речовини, які можна використовувати в даній галузі, її можна використовувати і в багатоповерхових будинках, а можна у себе на дачі — вона скрізь «відчуває» себе добре.

Система має один недолік — наносити шар шпаклівки потрібно при температурі, яка знаходиться на відмітці вище за п’ять градусів тепла.