Вибираємо якісну плитку для ванни і кухні

Плитка для кухні
Плитка для кухні

Плитка для кухні

Керамічна плитка, яка використовується в обробці стін кухні, має певні переваги. По-перше, це захисна функція від вологи. По-друге, стійкість до дії різних хімічних реактивів і рідин. По-третє, плитка використовується і в цілях пожежної безпеки, вона є вогнетривкою і стійкою до дії високих температур.

Обробка кухні має на увазі не тільки вибір плитки на «фартух», але і покриття підлоги. Зважаючи на специфіку кухні, до підлогового покриття пред’являються певні вимоги: воно повинно бути міцним, стійким до жиру, випаровувань, бризок і витримувати часті вологі прибирання.

По естетичних і експлуатаційних якостях керамічна плитка на кухні знаходиться поза конкуренцією. Вона не деформується завдяки своїй особливій міцності і жорсткості, вона вогнетривка, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, під впливом хімічних речовин не руйнується, не проводить струм. Крім того, будучи гігієнічним матеріалом, вона не сприяє розмноженню мікробів. Додатковий бонус для господинь – легкість і простота в догляді і прибиранні.

Плитка для ванни

Головними вимогами, що пред’являються до таких виробів в приміщеннях з підвищеною вологістю, є водотривкі якості. Тому рекомендують вибирати для ванної кімнати крупну керамічну глазуровану плитку. При вирішенні питання колірної гамми фантазія виробників і покупців не обмежена. У ванній кімнаті підлогова плитка повинна бути з не ковзаючою поверхнею. Для підлогових покриттів рекомендують використовувати спеціальну підлогову плитку з пропонованих колекцій.

Недоліки

Є і недоліки при застосуванні плитки. Завдяки такій якості, як жорсткість, скляний посуд, що впав на плитковому підлогу, відразу розбивається. Але, з іншого боку, при падінні металевих предметів (ножі, вилки) підлогове покриття не деформується, кухонні предмети навіть не залишають на ньому ніяких слідів.

Крім того, плитка є досить холодним обробним матеріалом. Тому, при використанні її як підлогове покриття, бажано провести спеціальну систему утеплення.

При всіх недоліках керамічної плитки, чаша терезів схиляється у бік значних її переваг, про що свідчить широка популярність застосування цього обробного матеріалу в дизайні внутрішніх і зовнішніх приміщень.