Види і типи плитки для кухні і ванни

Плитка для ванни
Плитка для ванни

В даний час промисловість випускає великий асортимент облицювальних матеріалів, які призначені для  різних поверхонь. Якнайкращим покриттям для стін у ванні і кухні традиційно вважається керамічна плитка. Облицьовування таким матеріалом є найпрактичнішим і зручнішим способом обробки приміщень.

Сьогодні існують різні види керамічної плитки, які розрізняються не тільки з естетичної точки зору, але і з технічної. Крім того, кожен вид може мати величезну кількість асортиментних груп, які також відрізняються одна від одної по деяких характеристиках.

Плитка для ванної кімнати і кухні може бути найрізноманітнішою:

— глазурованою і мозаїчною;
— фасадною або підлоговою;
— фаянсовою або керамічною.

Для тих, кого при величезному виборі керамічної плитки не радує класика і одноманітність жанру, можуть зупинити свій погляд на фотоплитці або фотопанно, стилі і види яких багатообразні. Наприклад, любителям природи надається можливість вибрати прекрасні пейзажі, а цінителів мистецтва можуть порадувати репродукції відомих художників.

Найбільш поширеними є вироби квадратної або прямокутної форми. Проте існують і інші форми плитки: прованська, восьмигранна, шестигранна, мавританська та інші. Зарубіжні і вітчизняні виробники пропонують сьогодні плиткові вироби різноманітного дизайну і комплектації. Керамічна сучасна плитка може бути імітована під будь-які обробні матеріали: дерево, камінь, метал. Це водостійке, зносостійке, тверде покриття, яке не міняє свої властивості і колір під впливом ультрафіолетових променів.

У кожному магазині, що продає будівельні і обробні матеріали, вибір плитки досить різноманітний. Навіть при побіжному погляді на керамічні вироби якість їх можна визначити. Якісні товари мають чіткі кути, рівну поверхню, точні розміри. Покриття повинно бути рівномірно нанесеним, без потьоків, а краї плитки покриті глазур’ю.

Вибрати оригінальне дизайнерське рішення приміщення можна, використовуючи каталог плитки для ванни і кухні, не витрачаючи при цьому на пошуки обробних матеріалів дорогоцінний час. Відомі світові виробники з Італії, Іспанії, Польщі  сьогодні пропонують величезний вибір керамічної виробів для ванної кімнати і кухні, що розрізняється за розмірами, колірною гаммою, малюнками і вартістю.