Види і типи шпалер для стін, ціни

Вінілові шпалери для стін
Вінілові шпалери для стін

У наш час вибір сучасних шпалер незвичайно широкий, і зупинитися на чомусь визначеному деколи буває дуже непросто. При виборі варто орієнтуватися на свої фінансові можливості, а також особисті переваги.

Традиційним матеріалом, який використовується для стін, є паперові шпалери. Вони, у свою чергу, діляться на одно- і двошарові. Одношарові шпалери не володіють достатньою міцністю, вони досить швидко вигоряють і відображають всі вади, які є на стінах. До переваг можна віднести їх низьку ціну, за рахунок якої вони доступні всім, а також екологічність. У двошарових шпалер перерахованих недоліків не спостерігається, тому і коштують вони на порядок дорожче.

Флізелінові шпалери небагато чим відрізняються від паперових, проте, вони міцніші і щільніші. Найчастіше такі шпалери використовуються на стінах, які підлягають фарбуванню.

Текстильні шпалери для стін можуть складатися з натуральних або штучних тканин. Вони можуть наноситися як на флізелінову, так і на паперову основу. Текстильні шпалери можуть володіти бархатистою, гладкою або рельєфною поверхнею. До переваг таких покриттів відноситься їх естетичний вигляд, великий вибір кольорів, їх екологічність, а також тепло- і звукоізоляція. До недоліків же можна віднести те, що вони вимагають ретельного догляду і вкрай бережливого відношення.

Великою популярністю зараз серед покупців користуються вінілові шпалери. Це пояснюється тим, що дані шпалери дуже міцні, невибагливі, стійкі до різних забруднень, вони пристосовані і для вологого прибирання і незвичайно довговічні.

Ціни на шпалери для стін залежать від їх виду, а також від величини рулону. У багатьох магазинах є каталог шпалер для стін, по якому можна знайти те, що підійде саме вам і стане ідеальним доповненням до продуманого інтер’єру.