Ангарчанка відсудила у «Ельдорадо» 100 тисяч за бракований холодильник

Мешканка Ангарська Іркутської області відсудила у торговельній мережі «Ельдорадо» 100 тис. руб. за холодильник з виробничим дефектом, повідомляє прес-служба Ангарського міського суду.

За даними судової інстанції, навесні 2012 року ангарчанка купила холодильник в магазині мережі «Ельдорадо», пише worldua.info, оплатила послуги з його доставки й установки, але при отриманні товару виявила брак: по периметру дверцят було видно вихід герметика. Жінка відмовилася підписувати бланк доставки і звернулася до магазину з претензією, в якій вказала на недоліки привезеної їй техніки і зажадала повернути гроші (близько 35 тис. руб.). Керівництво магазину відмовив покупцеві в задоволенні претензії, у зв’язку з чим ангарчанка звернулася в суд.

Представник ТОВ «Ельдорадо» на судове засідання не прийшов. Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що жінці був проданий холодильник неналежної якості, і від його приймання вона відмовилася обґрунтовано. Суддя постановив стягнути з «Ельдорадо» гроші за товар, неустойку, штраф та компенсацію моральної шкоди — всього понад 100 тис. руб., додали в прес-службі.

Як вибрати холодильник? Де купити холодильник? Якої фірми, якого виду, марки? Відеопоради від Ельдорадо

НГС.НОВОСТИ
Фото thinkstockphotos.com