Другий етап встановлення дверей

Другий етап встановлення дверейЯкщо ви вирішили провести встановлення дверей своїми руками, то для цього необхідно, як мінімум знати етапи черговості процесу монтажу. Спершу потрібно встановити вже зібраний короб в підготовлений отвір. Потім проводиться розклинювання дверної коробки так, щоб клини знаходилися з тильної сторони дверей.

Після цього за допомогою звичайного рівня вирівнюється частина дверей, де імовірно кріпитимуться дверні петлі. Вже встановлений короб необхідно зафіксувати в отворі, використовуючи для цих цілей міцні довгі шурупи або анкерні болти.

Далі потрібно жорстко зафіксувати коробку в отворі. З цим завданням чудово справляється монтажна піна. Проте варто пам’ятати, що вона має властивість розширюватися, при цьому утворюється тиск на зовнішні стулки дерев’яної коробки, що в свою чергу може привести до деформації вже готової, закріпленої конструкції. Щоб уникнути цього неприємного моменту з бруска вирізується дерев’яна розпірка, яка щільно вставляється між вертикальними стійками дверного короба. Після встановлення вже підготовленої розпірки можна приступати безпосередньо до заповнення монтажною піною простору між отвором і дверним коробом. Знімається розпірка після повного висихання монтажної піни.

Наступним етапом, є встановлення дверей в підготовлений дверний короб. Щоб було зручно проводити установку, петлі закріплюються на дверях. Потім дверне полотно вставляється в короб, а інша частина дверних петель приєднується до коробки по намічених отворах.

По завершенню монтажу проводиться регулювання дверей. Для цього дверне полотно кілька разів потрібно відкрити і закрити, це допоможе виявити місця нещільних з’єднань дверей і короба, а також виявити нерівності. Якщо необхідно, використовуючи рубанок по дереву, підганяється дверна коробка. Залишається тільки встановити ручку і замок. Останнім моментом у встановленні дверей є прикріплення налічників.