Фотошпалери в інтер’єрі

Фотошпалери
Фотошпалери

Фотошпалери мають явну перевагу, що полягає в широкому виборі. Для будь-яких стін, інтер’єру і матеріального достатку можна підібрати відповідні види. Класифікація фотошпалер відбувається по наступних групах:

Паперові фотошпалери – класичний вид шпалер, які кріпляться до стін за допомогою клею. Попадання вологи на них загрожує зіпсованим зовнішнім виглядом. Проте такі шпалери найбільш дешеві і відповідні для швидкого монтажу. Використовувати їх краще в кімнатах і вітальнях. Їх ціна коливається від 50 рублів за кв. метр.

Паперові фотошпалери, що миються – такі шпалери добре вмонтовуються і легко миються. Вони підрозділяються на типи: 1.дрібий пісок – підходить для будь-якого малюнка, 2. полотно – для розміщення яскравих малюнків, в більшості – пейзажі, 3. живопис маслом – малюнок на таких шпалерах виглядає, немов його малював художник. Вартість паперових шпалер, що миються, залежить від типу малюнка, в середньому, близько 1000 рублів.

Тканинні фотошпалери, що миються, на стіну – шпалери, які можна відмити від всіх видів забруднення. Вони довговічні і практичні. Недоліком є складність монтажу. Але, такі шпалери підходять для будь-якого приміщення, зокрема для кухні і дитячої кімнати. Вони можуть мати, як ніжні, так і грубі відтінки. Середня вартість таких шпалер – 1500 рублів.

Безшовні тканинні фотошпалери – найкрасивіший, але дорожчий вид шпалер. Після монтажу на стіні не видно стиків за рахунок горизонтального кріплення рулонів. Недоліками є складність в установці, а також при пошкодженні необхідно буде замінювати величезний шматок. Але, при правильній і акуратній експлуатації безшовні шпалери прослужать багато років. Ці шпалери добре виглядатимуть у всіх приміщеннях. Ціна на них складає від 2000 рублів і вище.

На вартість перерахованих видів впливає якість, виробник і тип малюнка. Якщо купувати вже готові екземпляри, то це вийде на порядок дешевше, ніж замовляти нанесення свого малюнка.