Підготовка до встановлення дверей.Етап перший.

Підготовка до встановлення дверейВстановлення дверей практично найскладніший і в той же час захоплюючий процес. І для того, щоб провести його якісно і правильно потрібно дотримуватися певних правил. Одне з них — спеціальна підготовка приміщення і самого дверного отвору. Від якості виконання підготовчих робіт, залежатиме функціонування і зовнішній вигляд дверей.

Перше, що потрібно пам’ятати — не можна проводити установку дверей в приміщеннях з незавершеною внутрішньою обробкою. Крім цього приміщення повинне бути сухим і провітреним.

Основний етап полягає в підготовці дверного отвору. Для цього потрібно знати точні розміри дверного полотна, щоб переконається в якісному вході дверей в підготовлений отвір. Він повинен бути такої форми і розмірів, щоб в нього поміщалися не тільки двері, але і дерев’яна коробка, яка найчастіше продається в комплекті з дверним полотном.

Крім усього іншого, перед тим, як проводити монтаж дверей, потрібно переконатися, що в наявності є вся необхідна фурнітура і інструменти, які можуть бути потрібні в подальшій роботі. Як правило, установка дверей не вимагає якогось спеціального устаткування, досить ручного або електричного дриля, викрутки, стамески, молотка і рівня.

Встановлення і підготовка дерев’яної дверної коробки найвідповідальніший момент. Якщо короб не продавався в комплекті з дверним полотном, знадобитися вирізувати чотири стійки, дві вертикальні і дві горизонтальні. При цьому потрібно точно дотримувати розміри дверей і отвору. У коробці повинна бути присутня спеціальна виїмка, в неї, як в пазл повинне буде входити дверне полотно. Коли всі чотири стійки будуть готові, їх збирають разом на будь-якій рівній поверхні. Потім у вже зібраний короб поміщаються безпосередньо двері, це робиться для того, щоб перевірити щільність з’єднання їх з коробом. Якщо виникає необхідність — проводиться підгонка всіх стійок. Головне пам’ятати, що підганяти необхідно короб, а не полотно дверей. Після всіх цих маніпуляцій можна переходити безпосередньо до установки дверей.