Ринок дверей

Вхідні «бюджетні» двері
Вхідні «бюджетні» двері

Відомий вислів, що характеризує житлове приміщення типової забудови як неприступну цитадель, втрачає весь сенс, у випадку якщо зовнішні двері не є серйозною перешкодою для несанкціонованого доступу. Тому, вхідні двері повинні, окрім привабливого зовнішнього вигляду, володіти стійкістю перед всілякими атмосферними сюрпризами і несприйнятливістю до злочинного посягання.

Багато в чому, описаним критеріям відповідають практично всі моделі, пропоновані на вітчизняному ринку, навіть дешеві двері від невідомого китайського виробника, здатні встояти перед снігом, пекучим сонцем і якийсь час утримувати зловмисника. Дізнатися такі «бюджетні» варіанти достатньо просто: відчуття зовнішньої брутальності зникає після першого ж дотику (тонколистовий метал легко прогинається).

Гідний варіант могутніх дверей в під’їзд, може запропонувати кожен регіональний виробник металоконструкцій. Так, в представництві місцевої компанії, завжди можна підібрати і купити двері зовні невибагливі і прості у виготовленні (зварний каркас з профільного прокату з листом сталі товщиною від 1,5 до 7 мм).

Список вітчизняних компаній, що пропонують високоякісну продукцію середнього і преміум-класу, включає близько сотні позицій.

У ситуації, що склалася, європейський постачальник, безумовно, не має шансів в середньому ціновому діапазоні. Тому, прерогатива іноземних компаній – ексклюзивні (рідше вхідні, а в основному міжкімнатні) двері. Італійський (Longshi і Casaly), фінський (Alavus, Oulux), французький (Lapeyre) і багато інших виробників пропонують свою, обгрунтовано дорогу продукцію, на всьому пострадянському просторі.