У Набережних Челнах квартиру продали шість разів разом з пенсіонеркою

У Набережних Челнах квартиру шість разів продавали разом з пенсіонеркою. Про це в четвер, 30 листопада, повідомляє місцеве видання КуПол.

Житло від підприємства «Татсантехмонтаж», де працювала Надія Александрова, вона отримала в 1997 році. Тоді з нею уклали безстроковий договір найму, так що офіційно її власністю квартира не стала. Через кілька років компанію ліквідували, а квартиру Александрової купила дружина гендиректора, а незабаром її продала.

«Подумати не могла, що опинюся в пастці: мою квартиру перепродували по черзі різним людям. Було дивно, що з власників до мене ніхто не приходив і в суді нікого з них не бачила: вони діють через своїх представників », — розповіла пенсіонерка. З недавнього часу їй знову почали приходити листи з вимогою звільнити житлоплощу.

Як пояснила адвокат Тетяна Кузнєцова, квартира практично не продається, лише на папері оформляються договори купівлі-продажу. «З’являється новий власник і, не знайомлячись зі станом житла, намагається виселити беззахисну пенсіонерку. Взагалі зміна власника необхідна для отримання можливості знову подати позов. Адже згідно із законом одне і те ж особа по одному і тій же підставі не має права повторно звернутися до суду », — додала вона. Таким чином, квартиру шість разів продавали разом з пенсіонеркою.