Євровагонка, блок хаус: види і ціни

Блок хаус
Блок хаус

Євровагонка — це сучасний високоякісний матеріал для облицьовування внутрішніх і зовнішніх стін приміщень. Свою назву матеріал одержав у зв’язку з виробництвом його на новітньому європейському устаткуванні і з обов’язковим дотриманням євростандартів. Трапецевидний перетин профілю євровагонки має пази і гребені по довгих сторонах дошки. Для вентиляції внутрішнього простору під облицювальною поверхнею вагонка забезпечена подовжніми пропилами, які сприяють циркуляції повітря і запобігають створенню конденсату.

Євровагонку виготовляють з деревини липи і ясена, вільхи і дуба, осики, сосни і ялини, модрини і кедра.

Підприємства деревообробки випускають євровагонку в різних профілях.

Євровагонка «стандарт» має на лицевій поверхні дві прямі фаски по 45 градусів.

Євровагонка «софт-лайн» — оброблена фасками по радіусу на лицевій стороні.

«Ланд Хаус» — це євровагонка з трьома прорізами на тильній стороні профілю і з фігурною лицевою поверхнею.

«Американка» — євровагонка клиновидного перетину, лицева і тильна сторона не паралельні одна одній.

Євровагонка «блок хаус» має імітацію зрізу оциліндрованного бруса або колоди.

Всі види євровагонки використовуються для обробки внутрішніх і зовнішніх стін житлових і громадських будівель. Вибір того або іншого виду матеріалу дозволяє створити необхідний інтер’єр, надати стінам вигляду стіни з оциліндрованної колоди або візуально змінити пропорції фасаду.

Євровагонка від виробника це високоякісна продукція, що поставляється по чотирьох класах сортності. Сорти А, В, С поставляються в упаковці по 10 штук, упаковки формуються по довжині дошки від 2 до 6 метрів. Відпускається вагонка і в кв. метрах. Ціни на євровагонку можуть коливатися від 110 рублів за кв.м сорту С, до 900 рублів за кв.м сорти А. Перед тим як купити вагонку, необхідно вивчити ціни на будматеріали в регіоні.