Як правильно вибрати безпечні двері.

Як правильно вибрати безпечні двері.Старі двері в панельних будинках не є безпечні і мати їх, означає давати злодіям шанс. А до того ж немає надії на компенсацію від страхових компаній. Хто не хоче розлучитися з нажитим майном, повинен вибрати безпечні двері. Це не зайва інвестиція і профілактика, це окупиться.

Як правильно вибрати і про що запитати в магазині.

Перш за все слід знати, що безпечні двері повинні відповідати 3, краще 4 класу безпеки. Тільки такі двері визнають страхові компанії для виплати збитку.

Як правильно вибрати безпечні двері.На думку фахівців, люди роблять помилку, коли до дорогих безпечних дверей купують дешеві замки. Замки повинні бути того ж класу безпеки, що і двері. Вогнестійкість дверей рекомендується 30 хвилин (це повинні підтвердити сертифікати безпеки і вогнестійкості, які повинні мати безпечні двері).

Щоб дійсно забезпечити свій будинок, недостатньо тільки купити безпечні двері. Краще всього охорону брати як «превентивний пакет» і поклопотатися одночасно про безпеку дверної рами. Вона може бути сталевою або жорстко забетонована в підлогу. Окрім дверей необхідно придбати ключі і замки з безпечною вкладкою, стійкою проти злому і відкручування замка.

Двері повинні бути не тільки безпечними, але і мати теплову і звукову ізоляцію, вогнестійкість.

Вхідні двері діляться на 6 класів безпеки, для будинку достатньо 3-4 клас. Двері завжди повинні відкриватись всередину, замикання дверей повинно проводитися декількома прийомами.

Монтаж дверей в стару дверну раму триває 2-3 години, установка дверей з новою рамою продовжиться половину дня.

Слід подивитися у вибраної фірми і гарантійний термін, який для безпечних дверей повинен бути 3 роки. Монтаж дверей варто довіряти тільки сертіфікованній фірмі, яка гарантує якість роботи своїх співробітників а до того ж цілодобово обслуговує замовників.

Безпечні двері виглядають по різному.

Безпечні двері в під’їзді будинку можуть привертати увагу, тому зовні краще їх зробити такими же, які у сусідів. Для фірм немає проблем зробити дверям з кожної сторони інший дизайн, колір і поверхневий матеріал. Внутрішня сторона дверей повинна гармонувати з рештою дверей у квартирі.

Можна вибрати з великої кількості типів вхідних дверей. Якісні поверхні з першокласного масивного дерева, ліміната і т.д.

Якісні безпечні двері мають систему шпінгалет, які забираються в дверний отвір. Фахівці також радять набувати замків такого ж класу безпеки, як і двері.

Безпечні вхідні двері можуть бути засклені безпечним склом.

Найбільш популярні копії старих дверей ті, в які ховається функціональне безпечне наповнення. Це ідеальний варіант для старовинних об’єктів.