Електропили: функціональні особливості і сфери застосування

Найчастіше електричні пили використовуються епізодично і при дуже малих обсягах робіт. Часто такі пилки вам можуть згодитися на дачі, в процесі лісопереробки, при будівництві.

Є лише декілька основних видів електричних пил. Зокрема, варто особливо виділити торцювальні пили, дискові електропили, електричні шабельні пили, пили стрічкові, пили монтажні, столярні электроножи.

Дискові електропилки використовуються в процесі розпилювання брусів і дощок, причому як уздовж, так і впоперек. У такому разі основний ріжучий інструмент — універсальний диск, що має твердосплавні напайки. Чистота зрізу залежить тільки від того, скільки зубів є. Ви можете запросто зробити їх електричної плити верстат, і для цього всього лише необхідно добре закріпити на верстаку.

Яке призначення ланцюгових пив? Такі пили застосовують при розпилюванні дощок, кряжів, колод і дуже товстих брусів. Така пила на дачі — незамінний інструмент.

Комбінована пила торцювальна — спеціальна маятникова дискова пила, яка як би в одному флаконі з розпилювальним настільним верстатом, іншими словами, ось такий інструмент є універсальним інструментом. Вага такого верстата всього 14 кілограм, і тому він дуже легко піддається транспортуванню. З алюмінію виконаний дуже жорсткий стіл. Пили, найчастіше, від випадкового запуску мають спеціальний захист.

Монтажна пила вами може використовуватися для того, щоб виконати різання чорного металу. Така пила має поворотні швидкозажимні лещата, і ріже вона під кутом близько 45 градусів. В такому разі ми маємо зріз без єдиної задирки. Монтажна Пила дуже ергономічна, та для транспортування вона забезпечена додатково фіксатором. У комплект, найчастіше, входить спеціальний шестигранний ключ, затиск вертикальний, диск пильний по металу.

Стрічкова пила акумуляторна — відмінно збалансований у всьому інструмент. Вона забезпечена додатково обмежувачем струму, для того, щоб оберегти від перевантаження, у робочій області мається спеціальна підвіска. Обов’язково в комплекті поставляється зарядний пристрій, шестигранний ключ, полотно, акумулятор.
Ланцюгова пила — пила, добре працююча без вихлопних газів, і вона як не можна краще підходить для того, щоб її використовували в приміщеннях закритого типу. Така пила додатково забезпечена електронікою контролю, тим самим вона забезпечує дуже велику швидкість руху ланцюга і також велику потужність. Крім усього іншого, передбачено спеціальний захист від віддачі.