«Ленфільм» попросив 100 мільйонів рублів на ремонт фасадів

На минулій колегії міністерства культури генеральний директор кіностудії «Ленфільм» Едуард Пічугін запросив субсидію в розмірі 100 мільйонів рублів, повідомляє ТАСС.

За словами керівника кіностудії, ці кошти необхідні для проведення ремонту історичних фасадів та скверу «Ленфільму». Конкретний обсяг робіт і масштаб фінансування став зрозумілим після обстеження всіх будівель і комунікацій на території підприємства.

«»Ленфільм» — символ не тільки Петербурга, але і всієї Росії, туристичний потенціал кіностудії величезний. Практично всі будівлі кіностудії є історико-культурними пам’ятками і вимагають ремонту. На жаль, кредиторських коштів для цього не достатньо. Ми просимо вас розглянути можливість надання студії субсидії на ремонт решти фасадів та скверу кіностудії. Для цього знадобиться близько 100 мільйонів рублів», — сказав Пічугін на колегії.

«Ленфільм» — найстаріша кінокомпанія Росії. Створена в 1914 році на основі військово-кінематографічного відділу Скобелевского комітету. Розташована в Санкт-Петербурзі на Петроградській стороні (Кам’яноострівський проспект, 10), займає територію 4 гектари, в склад комплексу входять 10 корпусів. За історію існування студії на ній було знято понад 1500 художніх фільмів. Серед них сайт кіностудії виділяє такі стрічки, як «Чапаєв», «Весілля в Малинівці» та «Особливості національного полювання».