Огляд цін на двері

Міжкімнатні двері
Міжкімнатні двері

Безкомпромісно низька вартість абсолютно будь-якої продукції китайського виробника, в першу чергу, обумовлена дешевизною матеріалу використовуваного при виробництві. Так, поняття «двері недорогі», але зовні красиві і з силою-силенною бонусних штучок (від автономного дзвінка до підсвічування замка), має на увазі ціну в 100 – 130 у.о. Причому деяка різниця, в моделях нижчої цінової групи від азіатів, залежить знову ж таки від обробки внутрішньої поверхні дверного полотна.

Вхідні двері, середньою вартістю в 300 у.о., є в модельному ряду кожної більш-менш серйозної компанії. Варто тільки пам’ятати – збільшення ціни на двері з Китаю, не є показником тривалого експлуатаційного періоду. Швидше за все, як наповнювач, там вже буде не оброблений гофрокартон, а мінераловатна плита. І товщина сталевого листа відрізнятиметься від дешевших моделей (до речі, деякі продавці, вказуючи параметри листової сталі, «забувають» уточнити, що заявлені 1,5 – 2,5 мм слід ділити на 2 – по числу сталевих листів в дверях).

Але, на які б хитрування не йшли комерсанти, європейські двері мінімальної комплектації, призначені для монтажу поза приміщенням, прослужать довше, ніж аналогічна за вартістю китайська, встановлена як вхідні квартирні двері.

Небагато чим нижче за 300 у.о. встановилися ціни на двері з ПВХ, але через недостатню опірність злому, вони не розглядаються як самостійний елемент, що запобігає несанкціонованому доступу.

Що стосується міжкімнатних варіантів, то практично кожен магазин дверей пропонує недорогі міжкімнатні МДФ двері (70-90 у.о.), оброблені шпоном (100-200 у.е), двері з масиву (200-250 у.е).

Маючи у своєму розпорядженні значнішу суму, можна замовити за кордоном і ексклюзивні скляні двері, виконані із загартованого, або триплексного скла. Тим паче, що будь-яка компанія зацікавлена виготовляти дверні полотна, виключно за індивідуальним проектом.