Підготовчі роботи, перед монтажем електрики: розетки, вимикачі, кабель

Підготовчі роботи, перед монтажем електрики: розетки, вимикачі, кабельПерш ніж почати вмонтовувати електричні дроти, необхідно точно визначити місця для установки електронастановних виробів: вимикачів, розеток, терморегуляторів, разгалужуючої коробки.

Зараз важко уявити житловий будинок без вікон, адже здається, що дані речі навіть в давнину були взаємодоповнюючими. Вражаюче, але будинки почали освітлюватися віконними механізмами лише дві тисячі років тому. Більш того, стародавні віконниці і їх сьогоднішні аналоги сильно відрізняються.

Дуже давно люди самими різними способами намагалися захистити своє життя від загроз, якими в їх середовищі вважалися природні явища, хижаки, а також різні демони. Саме це багато в чому стало причиною того, що вікна почали з’являтися в житлових будівлях відносно пізно, оскільки вони, на думку наших предків, були слабким місцем в захисті. Віконні отвори тоді замінювали непримітні дірки в стінах або дахах, які призначалися для того, щоб дим виходив із споруди.

Епоха середньовіччя відрізнилася винаходом віконниць із слюди, які майже відразу стали повсюдно використовуватися. Слюдяна пластина, природно, бездоганним віконним матеріалом не була, проте її винахід став величезним проривом, адже вона володіла достатньою прозорістю, зберігала тепло і була загальнодоступна.

Тільки дехто був в курсі того, що вже тоді винайшли скло, адже можливості використовувати його у багатьох не було. Закріпитися в побуті вікнам зі скла вдалося лише під завісу 19 століття. Висока ударостійкість даного натурального матеріалу дозволила будівельним роботам піднятися на абсолютно новий етап.

Двадцяте століття стало ерою штучних матеріалів, і зовсім не дивно, що саме у той час з’явилися перші віконні системи з полівінілхлориду, скорочено званого ПВХ. Цей віконний матеріал слід зазначити через те, що при виробництві є можливість підстроювати його фізичні властивості, наприклад, прозорість, міцність, теплопровідність, і це допомагає дійти конфігурації, яка буде самою відповідною. У наш час еволюція віконного виробництва в основному пов’язана якраз з цим матеріалом, що, на наш погляд, закономірно.

Напрошується висновок, що за багато століть віконні системи «трансформувалися» з дуже рідкісного матеріалу у звичну для всіх річ, яка попадається на очі практично скрізь.