Прибиральна техніка Karcher — надійна підмога для кожної господині

Прибиральна техніка Karcher. Світлина з сайта http://worldua.info
На світовому ринку прибирально-мийна техніка марки «Керхер» здобула добру славу, що цілком зрозуміло, адже мова йде про продукцію німецьких виробників. Сфера її використання велика — офісні та виробничі площі, приватний сектор, державні і громадські установи. Обладнанням цієї марки користуються і вітчизняні клінінгові компанії.

Серед переваг техніки Керхер — чудова якість і висока рентабельність, низьке споживання енергії, екологічність, ергономічність, сучасний дизайн, високий рівень механізації, зручність в управлінні та використанні, компактні габарити, широкий асортимент агрегатів. У розробці продукції компанія використовує інноваційні технології, тому прибирально-мийне обладнання може впоратися з будь-якими забрудненнями.

Споживачі мають можливість придбати як професійне прибиральне обладнання Karcher, так і побутову техніку цієї відомої марки. Зокрема, на виробництві з його величезними площами не обійтися без підлогомиючих машин і промислових порохотягів: останні здатні упоратися як з виробничим пилом, так і з дрібними побутовими відходами. Для покупців також доступні пароочищувачі та підмітальні агрегати, снігоприбиральні машини і міномийки, пристрої для чищення килимів та апарати високого тиску, одним словом, різноманітна техніка, з допомогою якої можна швидко навести чистоту в будь-якому приміщенні і на прилеглих територіях.

У побуті техніка Karcher використовується для збору сміття з різних поверхонь, миття підлог, меблів та вікон, очищення кахлю і водойм, прибирання листя на присадибній ділянці, миття машин та інших транспортних засобів. Яку б роботу по будинку або в саду не запланувала господиня, завжди знайдеться обладнання Керхер, готове прийти їй на допомогу.

Джерело фото: worldua.info