Ремонт дверей своїми руками

Ремонт дверей своїми руками
Ремонт дверей своїми руками

Проблеми з дверима з дерева зустрічаються досить часто. Причини цьому можуть бути різні: від тривалого часу експлуатації, до не правильного поводження. Ремонт помітно скорочує витрати, оскільки заміна дверей у ряді випадків не потрібна.

Може трапитися така ситуація, коли дверне полотно дряпає підлогу. Причиною цієї проблеми, у ряді випадків, є розхитані дверні петлі. Усувається ця неполадка досить простим способом. Досить вставити пробки в пази і поміняти шурупи на крупніші. Також можна спробувати перемістити дверні петлі.

Не рідко відбувається усадка дверей. Щоб усунути цю несправність достатньо між петлями покласти декілька вузьких пластинок. Якщо двері погано закриваються, або закриваються, але не щільно, в цій ситуації звичайно до дверей прибивається шматочок гуми, або тонка планочка, при закритті ці прості елементи притиснуть двері до коробки.

Ще одна поширена ситуація – це протяг з-під дверей. В цьому випадку на низ дверей прибивається гумова стрічка, або інший м’який матеріал, який зупинить холодний потік повітря.

У разі виявлення щілин, найпростішим способом їх усунення є закладення тирсою, яка заздалегідь змочується в гарячому клеї.

Якщо ви хочете щоб двері служили якомога довше досить дотримуватись декількох простих вимог, вони допоможуть вберегти двері від поломок і непередбаченого ремонту. Щоб фарба на дверях зберігала довше свій колір не потрібно протирати двері мильною водою. Необхідно своєчасно проводити огляд дверей і усувати дрібні несправності. Через часте користування дверима, петлі ослабляються, тому їх необхідно іноді підтягувати і змащувати спеціальним складом. Часовий чинник в сукупності з неправильним поводженням можуть вивести з ладу навіть найміцніше дверне полотно. Уникнути цього, на жаль неможливо. Тому своєчасний ремонт дверей і правильні заходи усунення несправностей допоможуть заощадити сімейний бюджет.