Що робити з підлогами, які скриплять?

Що робити з підлогами, які скриплять?Це не подобається нікому. Скрип підлоги або шум із стелі можуть дійсно зіпсувати настрій. Те, що вважалося долею мешканців квартир в панельному будинку, зустрічається і в новобудовах. Багато реконструкцій кінчаються погіршенням ситуації, досить поміняти не дуже естетичне ПВХ на керамічну плитку або ламінат і недооцінити звукоізоляцію.

Перший крок до спокою в будинку — це вибір підлогового покриття і звичайно спосіб його укладання. Найбільш ефективним яляєтся використання спеціальної звукоізоляції, особливо при укладанні керамічної плитки або ламінату.

Декілька децибел понизять стельові акустичні панелі, у випадку, якщо сусіду все одно, чи заважають вам його бігаючі діти над вашою головою.

Чому підлогу потрібно клеїти

Замкова система дозволяє покласти підлоги в перебігу декількох годин і практично відразу почати ними користуватися. На жаль тому, що підлога не клеїться, підвищується її шумливість.

Дешеві протишумливі підкладки. які використовувалися при його укладанні, в перебігу декількох років починають кришитися і кожен крок стає чутний, особливо на ламінаті. Він в 3-5 разів твердіше, ніж дерево, ходьба по ньому набагато шумливіше, ніж по дерев’яній підлозі.

Наприклад, при укладанні двошарового паркету, приклеювання необхідне — значно знизиться шум.

Що нам не подобається найбільше

Після зняття старого ПВХ більшість господарів квартири вибирають плитку. Проте, якщо під неї не покласти достатній шар акустичної підкладки, сусіди, та і ви чутимете кожен крок.

Як же боротися з шумом? Однією з можливостей є, так звана, тиха плитка. Під керамічну плитку укладається звукоізоляційна SDI панель товщиною всього 4,8 мм. Вона вкладається між шарами клею.

Мінімальне підвищення підлоги підходить і для реконструкції в панельних будинках, коли зменшення кожного сантиметра робить проблеми. Спосіб укладання плитки такий же. Панелі знижують шум на 16-18 децибел, це підтвердили дослідження акустичної студії.

Ще один варіант зниження шуму — використання водостійкої акустичної системи weber.sys acoustic. Її можна використовувати як для укладання плитки, так і для інших твердих покриттів, наприклад, для паркету. На спеціальний клей укладається акустичний текстиль. На нього наноситься шар армуючого матеріалу. Через чотири години можна продовжувати укладання — нанесенням клею і укладанням покриття.