Як зробити двері своїми руками

Зробити двері своїми руками
Зробити двері своїми руками

Двері є захистом від несприятливих погодних явищ, шуму і нежданих гостей. Ще з середньовічних часів і дотепер для виготовлення дверей використовується дерево, як один з найкращих матеріалів. Для яких-небудь підсобних приміщень можна спробувати і самостійно зробити двері. Зроби сам двері і одержи справжнє задоволення від власного виробу.

Двері з коробкою називають дверним блоком. Для того, щоб виготовити коробку, буде потрібно дві стругані дошки, що мають однакову ширину. В процесі виготовлення можна користуватися як переносною циркулярною пилою, так і стаціонарною.

Майстру-початківцю, краще спробувати вперше зробити найпростіші щитові двері, які можна використовувати і як вхідні двері в приміщення, і як хвіртку на вході в двір.

Спочатку необхідно підготувати дошки однакової товщини і викласти їх на рівну поверхню, після чого зробити вимір і обрізати до потрібного розміру. Обрізати краще за допомогою дрібнозубої ножівки. Потім необхідно акуратно склеїти між собою дошки за допомогою столярного клею. Далі за допомогою струбцин щільно притискуємо дошки одну до одної, після чого цвяхами прибиваємо верхню і нижню рейку. Після того, як клей висохне, необхідно акуратно виконати наступні дії. Щоб уникнути перекосу дверей, необхідно прибити по діагоналі між ними розкіс. Далі потрібно обрізати під косинець низ і верх дверей. Робимо двері так, щоб по можливості вони були максимально надійними і довговічними.

Для того, щоб підвищити звуко- і теплоізоляційні характеристики дверей, необхідно вмонтовувати набійки і планки з утеплювача на двері або на дверну коробку. Декорувати двері можна за власним розсудом, використовуючи ті або інші матеріали. Якщо навіть власноручний виріб не відповідатиме всім стандартам дверей, він все ж таки зможе порадувати свого виготівника і його близьких людей.