Сучасні фасади будівель

Сучасний фасад будівлі
Сучасний фасад будівлі

Зовнішня сторона будівель і споруд є візиткою споруди і відображає не тільки архітектурний стиль, але і соціальний статус господаря. Тому фасади будівель власники прагнуть зробити максимально гостинними і привабливими, використовуючи в зовнішній обробці сучасні матеріали і технології. При виборі матеріалів для нежилих будов важливим параметром є іміджева складова: підкреслити респектабельність, поліпшити портфель репутації, викликати позитивне сприйняття компанії.

Види фасадів:

— вуличний
— головний
— дворовий
— бічний
— парковий.

Максимальний об’єм іміджевих завдань реалізується при облицьовуванні вуличних і головних фасадів, на які покладена функція візитної картки. Як правило, в облицьовуванні цих видів фасадів застосовуються фасадні панелі і касети з формуванням геометрично правильного малюнка і доданню споруді по-європейськи респектабельного вигляду. Оригінально і ультрасучасно виглядають «скляні стіни» — вітражне скління, невагомі і повітряні світлопрозорі конструкції. Популярним рішенням в створенні крихкого на вигляд, але міцного скління крупних торгових центрів і дорогих бутіків є спайдерне (безрамне) скління.

Бічні і дворові фасади будинків прикрашають рельєфною поверхнею металосайдінга. Найпопулярнішими визнані подвійні хвилі з ребром при виборі профілю Мс. Не менш популярний стінний профнастіл з середньою і малою висотою гофри. Універсальним рішенням для всіх видів фасаду, включаючи парковий, визнані НВФ – навісні вентильовані. Завдяки застосуванню сучасних навісних систем досягається реалізація не тільки індивідуальної архітектурної зовнішності споруди, але і надійний захист будови від зовнішніх впливів і поліпшення теплотехнічних характеристик захищаючої конструкції.