У Швейцарії 200 студентів побудували «Дім 2» під естакадою

Дерев’яний павільйон під міською автомобільною естакадою побудували в Цюріху 200 студентів, які навчаються на факультеті архітектури в Швейцарії. Про це повідомляє видання Поступ.

Об’єкт називається «Дом 2» (House 2), його площа складає 240 квадратних метрів. На нього пішло 20 тисяч погонних метрів деревини, 20 тисяч гвинтів, а вага склала близько 4,5 тонни. Спочатку ідея з’явилася у першокурсників школи-майстерні під керівництвом куратора архітектурної лабораторії ALICE Дітер Дітц (Dieter Dietz).

Студенти встановили трибуни, сходи і звукоізоляцію для того, щоб не чути шуму шосе. В цілому будівництво звели менш ніж за 10 днів і будуть використовувати як павільйон для різних заходів. Як повідомляє видання, в арт-просторі збираються проводити виставки, майстер-класи, різні дискусії і тематичні лекції.

«Вони (студенти — прим.ред.) повинні вивчати основи розробки проектів, а також постійно стикатися з багатьма аспектами архітектури: ресурсами, людьми, фахівцями, перевезеннями і вартістю, і в основному працюють з іншими людьми», — прокоментували будівництво в ALICE .