Як вибрати покрівельний матеріал?

В такому розмаїтті покрівельних матеріалів завжди виникає питання при необхідності ремонту або ж нової укладання покрівлі, який матеріал вибрати? Параметри, які доводиться враховувати — дійсно вражаючі, при цьому можна не роздумуючи відповісти на більшість з вимог. Продавці хочуть продати свій товар і тому нахвалюючи його, вони можуть створити не зовсім правильне у Вас враження щодо властивостей та можливостей цього матеріалу.

Що варто обговорити й перевірити в першу чергу, так це точно не колір. Перше, що потрібно точно знати це вага Вашої покрівлі. Перекриття і стіни, а так само покрівельна конструкція в цілому розрахована на певну вагу, звичайно ж, з допуском, проте все ж він точно має свої межі. Натуральна черепиця має дуже істотним вагою, приблизно в 40-60 кілограм для середніх розмірів даху, а це в 10-15 разів перевищує се, який може створити укладена металочерепиця (3,5-4,5 кілограма), а так само в 5-10 разів більше ваги м’якої черепиці (6-8 кілограм). Цементно-піщана черепиця, так само дещо легше натуральної, проте назвати її легкої дуже важко.

Так само варто розуміти, що фундамент, як і стіни, а так само перекриття повинні бути володіти приблизно 10-15 відсотковим запасом міцності, адже в будинку будуть жити люди. Так само варто звернути на крокви, які повинні зводитися згідно рекомендацій виробника покрівельного матеріалу. Якщо такі вимоги навіть розглядатися не будуть при виборі покрівельного матеріалу, то тоді все великовагові матеріали, слід відразу виключити зі свого списку. Вартість робіт від ваги покрівельних матеріалів залежить практично прямо пропорційно, а тому це так само варто врахувати при виборі покрівлі.

Далі знову таки не варто гнатися за формами та кольором, найкраще звернути увагу на довговічність матеріалу, пропонованого в якості Вашої покрівлі. Головне враховувати зовнішні — атмосферні фактори, які і складуть основний вплив на довговічність служби матеріалу. Теоретично матеріал може прослужити дуже довго, а от застосовно до атмосферних зовнішніх умовах цей термін може значно скоротитися. Буває так, що деякі виробники покрівельних матеріалів зовсім не дають жодних гарантій на свій матеріал на території Росії, а в рекламних цілях оголошуються тільки європейські чи американські гарантії.

Більше про покрівельні матеріали читайте тут:
Компания АРТЕН предлагает качественную кровлю от известных производителей