Окуляри, дзвінки і цифри на двері.

Окуляри, дзвінки і цифри на двері
Окуляри, дзвінки і цифри на двері

Візитною карткою квартири або будинку, без сумніву є вхідні двері. Звичайно, вони обладнуються окуляром, дзвінком і табличкою з цифрами, які, як її компоненти повинні відповідати загальному стилю оформлення.

Дверний окуляр — це елементарний засіб захисту, який дозволяє, не відкриваючи дверей, оглянути простір за нею. Обов’язковими складовими дверних окулярів найрізноманітнішої конструкції є окулярна і об’єктивна лінзи, між якими, часто, встановлюються додаткові лінзи, що забезпечують збільшення кута огляду. Існують окуляри спеціального призначення, так звані, окуляри-перископи, в яких застосовуються системи дзеркал.

Широко використовується, також, дверні відеоокуляри, які будучи електронним пристроєм, дозволяють вести дистанційне відеоспостереження за тим, що відбувається біля дверей. Вони нічим не відрізняються на вигляд від звичайного окуляра і не привертають до себе увагу.

Для сповіщення господарів про прихід відвідувачів використовується дверний дзвінок. Його основні компоненти – це кнопка і сигнальний звуковий пристрій. Бувають наступні види дверних дзвінків:

— Дротяні;
— Бездротові.

Принцип дії перших заснований на замиканні і розмиканні електричного кола. Вони заслужено визнаються надійними і довговічними пристроями. Але в тих місцях, де необхідно тягнути дроти на значну відстань, рекомендується використовувати другі, використовуючі для передачі сигналу радіохвилі. Важливим критерієм при виборі дзвінка є його мелодійність.

Для вказівки номера квартири або будинку встановлюються таблички на дверях з цифрами. Вони виготовляються з металу або пластика, і мають багато дизайнерських рішень, тому вибрати їх відповідно до загального стильового оформлення дверей не представляє складностей. Таблички з пластика, з верхнім покриттям «під метал», звичайно, є самоклеючими. І, не дивлячись на те, що тримаються вони не погано, для вхідних дверей, що виходять на вулицю, рекомендується використовувати металеві цифри, які кріпляться за допомогою шурупів.

Зовнішній вигляд вхідних дверей дуже важливий, оскільки по ньому створюється перше враження про власника житла, тому до вибору вищепереліченої фурнітури слід підходити відповідально.