Поради з вибору дверних комплектуючих

Оббивка дверей, ущільнювач
Оббивка дверей, ущільнювач

Дверні комплектуючі при облаштуванні дверей грають величезну роль, як елементи, котрі поліпшують комфорт, так і для поліпшення естетичного вигляду.

Декоративні накладки на двері використовуються для оформлення дверей, з їх допомогою будь-які міцні металеві двері набувають вишуканого і респектабельного вигляду. Вони виготовляються з дерева, МДФ або ДСП і володіють наступними важливими властивостями:

— Хорошою опірністю;
— Вогнетривкістю;
— Відмінною звуко- і теплоізоляцією;
— Довговічністю і надійністю;
— Відмінним зовнішнім виглядом.

Найбільш стильними визнаються дерев’яні накладки, які виготовляються з дуба, ясена, сосни або клена, основним їх недоліком вважається висока вартість. МДФ є універсальним матеріалом, що володіє високою опірністю в поєднанні з естетичністю, тому головна перевага декоративної обробки дверей, в цьому випадку, полягає в прекрасному співвідношенні ціна-якість. Що стосується дверних накладок, виготовлених з ДСП, вони дешеві, практичні в своєму дизайнерському різноманітті, але їх неприпустимо використовувати в місцях з підвищеною вологістю.

Для оформлення, часто використовується обшивка на двері, які при використанні утеплювача підвищують тепло і звукоізоляційні властивості. Вона виконується за допомогою таких матеріалів як:

— Вагонка;
— Ламінат;
— Плити з МДФ.

Разом з цим популярною залишається оббивка дверей м’якими пластичними матеріалами, до складу яких входить шкірвініл.

Для виключення виникнення протягів, збереження тепла і забезпечення щільного прилягання до коробки слід використовувати ущільнювач для дверей. Найпростіші види комплектуючих виготовляються з гуми, пластика або силікону, кріпляться за допомогою самоклеїчої або саморізами. Дорожчі ущільнювачі мають ускладнену конструкцію і виготовляються з декількох видів матеріалів.

Вибір вхідних дверей і всіх комплектуючих настільки важливий момент при облаштуванні інтер’єру, що у випадку, якщо немає впевненості в його правильності, необхідно звертатися по допомогу до професіоналів.