Система утеплення і її види

Система утеплення і її видиПроблема енергозбереження будинку дуже актуальна (особливо для нашого клімату), яка успішно розв’язується, якщо використовувати в будинку систему утеплення. Ця система дозволяє, як понизити втрати тепла в будинку, так і захистити його від перегріву при жарі.

Система утеплення застосовується як для будинків, що будуються, так і для будинків, які вже експлуатуються. Існують зовнішні і внутрішні системи утеплення. Для зовнішнього утеплення стін будинку використовують теплоізоляційні плити.

До стіни такі утеплювачі кріпляться за допомогою дюбелів і спеціального будівельного клею. А щоб фасад будинку мав естетичний вигляд, його зверху декорують штукатуркою.

Застосування таких систем утеплення дозволяють не тільки зберегти тепло, але і прибрати руйнування, які з’явилися в результаті експлуатації будинку, запобігти новим руйнуванням і деформаціям будівлі, які можливі в результаті різних атмосферних дій.

Але асортимент зовнішніх систем утеплення на цьому не закінчуються. Існують вже готові панелі для фасадів будівлі, зовнішній вигляд яких імітує плитку, камінь або штукатурку.

Наступний вид теплоізоляції – система утеплення, яка не тільки зберігає тепло, а і забезпечує вентиляцію фасаду.

Особливість полягає в тому, що при установці такої системи обов’язковий зазор між утеплювачем і декоративною плитою. Звичайно такий вид систем утеплення застосовується при будівництві багатоповерхівок.

Внутрішні системи утеплення застосовуються для утеплення підлоги, різних систем, балконів.

Внутрішні системи утеплення для стін в основному застосовуються тільки тоді, коли зовнішня теплоізоляція неможлива. Оскільки сучасний ринок будматеріалів пропонує дуже широкий асортимент систем утеплення від різних виробників, то краще вибір робити разом з фахівцем.

Кваліфіковані фахівці, грунтуючись на призначення застосування вибраної теплоізоляції, розроблять схеми утеплення будинку, визначать необхідну технологію установки системи утеплення і умови роботи.