Вагонка від виробника: види, ціни

Вагонка дерев'яна
Вагонка дерев'яна

Виробниками євровагонки є підприємства і організації, що займають на ринку пиломатеріалів провідні місця. Формування ринку відбувалося за ознакою оснащеності підприємств високоточним європейським устаткування, наявністю фахівців і можливості забезпечити виробництво своєчасними постачаннями сировини і матеріалів.

Сьогодні виробництво вагонки повністю оснащене сучасним устаткуванням і новітніми технологіями, запозиченими в європейських країнах.

Обшивка вагонкою поверхні внутрішніх і зовнішніх стін це

— можливість формування рівної поверхні при мінімальних витратах;
— забезпечення хорошої звукоізоляції;
— відмінний захист стін від прямих сонячних променів, перепадів температури і атмосферних опадів.

Головною перевагою вагонки є її здатність створювати всередині приміщення оптимальне середовище, підтримувати оптимальну температуру і вологість, що створює комфортні умови для мешкання.

Вибираючи матеріал для обробки, звертають увагу на необхідні вимоги і умови використання приміщень. Для внутрішніх житлових приміщень все частіше вибір зупиняється на натуральній деревині, а ось для обробки зовнішніх стін будівель або стін в підсобних приміщеннях використовується пластикова вагонка.

Вагонка дерев’яна і пластикова не можуть бути конкуруючими обробними матеріалами, оскільки кожен з матеріалів несе власні естетичні і дизайнерські якості, затребувані тими або іншими споживачами.

Слід пам’ятати, що різні види вагонки використовуються для різного виду обробки. Для обробки внутрішніх поверхонь офісних і житлових приміщень використовують деревину хвойних порід, сосни і модрини, які мають хороші декоративні характеристики. Для лазні використовують вагонку з осики, яка володіє високою вологостійкістю, і не піддається розколюванню і розщеплюванню.