Встановлення замка своїми руками

Встановлення замка своїми руками
Встановлення замка своїми руками

Перш, ніж купити замок, треба визначитися з призначенням приміщення, тоді ваш вибір повністю відповідатиме цілям і методам захисту. Ключ краще всього тримати в прихованому від сторонніх очей, надійному місці, а купувати пристрої – у офіційних крупних компаній в спеціалізованих магазинах, не забуваючи перевіряти якість виготовлення продукту.

Для монтажу замків застосовуються різні методи, наприклад, встановлення замків врізних проводиться безпосередньо в дверну коробку. Зірвати або зрізати такий замок просто неможливо. На дверній коробці приблизно 1-1,5 метра від підлоги робиться за допомогою стамески виріз за формою замка. Механізм повинен вставлятися в нього вільно. Передня планка замка також обводиться олівцем, з поверхні забирається деревина так, щоб передня планка знаходилася на одній площині з дверним брусом. Після цього рулеткою точно копіюється розмір і розташування ключовини. За допомогою дриля висвердлюється отвір і встановлюється дверний замок, який прикручується шурупами, а ключовина – болтами. Для встановлення замочної планки деревина знімається відповідно до розміток, її отвір повинен бути трохи більше ригеля на випадок осадження дверей.

Накладний замок вмонтовується з внутрішньої сторони приміщення. Його застосовують у випадках, коли використання врізних замків скрутно або недоцільно. Встановлення виконують в строгій відповідності з інструкцією, що додається виробником. Перш за все, на вибраній висоті на двері наносяться контури замку і отвору замочної щілини. Потім просвердлюється отвір і вставляється сам замок. До корпусу пристрою кріпиться направляюча під ключ, беручи до уваги розташування пазів. Після цього можна кріпити замок до дверей. Накладка під ключ вмонтовується по місцю зовні дверей. Замочна планка закріплюється в одній площині з поверхнею з урахуванням отворів під ригелі. Якщо в комплекті є коробка, то вона встановлюється по місцю входу ригелів.